MINIFARMA FALBGERY
Najdete nás i na Facebooku: Minifarma Falbgery (se těší na Váš like :))

Bohužel  tyto stránky vyžadují zmenšování fotografií, takže mi zde trvá déle, než zaktualizuji stav zvířátek. Na Facebooku jsem pružnější, proto pokud zde nenajdete vše, koukněte se na Face :).  A kdyby se našel nějaký PC nadšenec, budu ráda za jakoukoli IT pomoc :).

NÁVŠTĚVA NAŠÍ MINIFARMY

GPS souřadnice: 49.7511500N, 16.1520636E

Viz. rubrika CENÍK...

 

Budeme se těšit na Vaši návštěvu!Krmení

Ze zdravotních důvodů zvířat donesené krmení kontroluji. Návštěvník bude poučen, které zvíře může čím nakrmit. Je zde možnost koupě adekvátního krmení. Cena 5 Kč. Zákaz krmení zvířat bez dozoru a povolení!

POPTÁVÁME

Pokud někdo můžete nabídnout jakékoli krmivo pro naše mazlíky, zeleninu, ovoce a jejich zbytky, granule, obilí, seno, slámu, hobliny, budeme moc rádi! Zároveň budeme vděčni za dodavatele hoblin! Ozve se nám nějaká truhlárna apod.?

Akutně hledáme nejlépe za symbolickou cenu plotové kůly a trubky, plotové dílce, kari sítě nebo jejich zbytky. Prostě vše, co se dá použít na stavbu odolné ohrady.

Dále budeme vděční za darování či symbolický odprodej různých napáječek, klecí, kovových konstrukcí na výrobu voliér či ohrádek. Pokud Vám doma zbyla bouda po pejskovi a nevíte, co s ní, u nás ještě najde využití. Boudy předěláváme na domečky pro drůbež apod. Pokud doma máte nepotřebné věci pro chov zvířat, u nás budou ještě prospěšné:). Rovněž využijeme barely (velké kýble s víkem) např. z barev apod.

Děkujeme:)!NABÍDKA TRÁVENÍ VOLNÉHO ČASU

Nabízíme možnost trávení volného času u našich zvířat. Pro všechny, kdo se nudí a chtěli by tady zvířata muchlat a pečovat o ně nebo i přidat ruku k dílu. JEN KLIDNÝ A ZODPOVĚDNÝ ČLOVĚK NAD 15 LET NEBO DÍTĚ SE ZODPOVĚDNÝM RODIČEM. U zvířat by se měli pohybovat klidní a vyrovnaní lidé. Každá příjemná společnost je zde vítána:)

PODĚKOVÁNÍ

Děkuji všem dobrosrdečným a poctivým návštěvníkům, kteří našim zvířatům nosí krmení či alespoň symbolickou částkou přispěli na péči o naše zvířata. Velmi si toho cením! Každá korunka jde do "zvířecí kasičky", ze které platíme krmení, materiál na stavbu nových příbytků či ohrad a veterinární péči.

Je mnoho lidí, kterým děkuji za jakékoli krmivo, finanční příspěvek a podporu! Jmenovitě chci poděkovat za větší pomoc a dary těmto lidem:  MVDr. Zajícové za její ochotu a laskavou a obětavou veterinární péči! Panu kováři Fuksovi za perfektní péči o  kopýtka! Verči Dernerové a její rodinné stáji Sezemice za ohlávky, bederní deku, dětskou helmu...! Paní Ivaně Směřičkové a jejím klientům za krmivo a finanční příspěvek, které přispěli v roce 2013 na veterinární péči!

Moc si všeho vážíme a rádi zase všechny uvidíme:)!